Peräseinäjoen metsästysseura - Metsästysseura Pohjanmaan lakeuksilla

Talvikokous 2017

Seuran talvikokous mallia 2017 pidettiin Näätämajalla 17.3.2017 ja ehkäpä suurimpina näkyvinä muutoksina oli muutamat henkilövaihdokset. Puheenjohtajaksi valittiin Juhana Virtanen ja johtokuntaan uusina jäseninä erovuoroisten tilalle valittiin Matti Ala-Kujala ja hänen varajäsenenään Kari Viitasaari. Jaostovalinnoissa muutos tuli ajokoirajaostossa jonka puheenjohtajaksi valittiin Jari Holma. Johtokunta järjestäytymiskokouksessaan valitsi seuran sihteeriksi Jyrki Toivosen.

Onnittelut uusille (ja vanhoille) puuhamiehille!

Kirjoita vastaus

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.

Voit käyttää seuraavia HTML-tageja ja attribuutteja:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.